Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa

Sarigerme Tourism Center PO:11


Turkuaz renkli Akdeniz ve Ege Denizi’ nin birleştiği nokta olan Sarıgerme’de, benzersiz bir sahil. Hilton oteller zincirinin Türkiye'deki ilk resort oteli Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa eşsiz lokasyonu ile misafirlerine hem doğal hem de kültürel güzellikler sunuyor. 

Dalaman Nehri ve Akdeniz kıyısında kıskanılacak bir konuma sahip olan tesisimiz, Sarıgerme'nin kalbine birkaç adım, Dalaman Uluslararası Havalimanı'na 20 dakika uzaklıktadır. El değmemiş özel plaj ve hem yetişkinler hem de çocuklar için çeşitli aktivitelerin keyfini çıkarın. Restoranlar ve barlar, İtalyan mutfağından Asya mutfağına ve yerel spesiyalitelere kadar çeşitli mutfak ve yemekleri sergiliyor. 300.000 m2 alana sahip olan otelin 650 m uzunluğunda doğal kumlu özel plajı ve iskelesi mevcuttur.

Tesisin modern bir tasarıma sahip odalarında misafirler için konfor adına tüm detaylar düşünülmüş. Bahçe, nehir ve deniz manzarasına açılan odalarda balkon bulunuyor.493 oda bulunmakta olup 1000 yatak kapasitesine sahiptir.

Standart Bahçe Man. Oda: 36 m2’lik Bahçe Manzaralı Misafir Odalarında; çift kişilik bir büyük yatak, kanepe veya koltuk, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan mini bar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, balkon, küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır. 32-inç LCD televizyon mevcuttur.Maksimum 2 yetişkin 2 çocuk yada 3 kişi konaklama yapabilir.

Standart Nehir Man. Oda: 36 m m²'lik Nehir Manzaralı Misafir Odalarında; iki adet tek kişilik yatak, kanepe veya koltuk, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan minibar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, balkon, küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır. 32-inç LCD televizyon mevcuttur. Maksimum 2 yetişkin 2 çocuk yada 3 kişi konaklama yapabilir.

Standart Deniz Man. Oda: 36 m m²'lik Deniz Manzaralı Misafir Odalarında; iki adet tek kişilik yatak, kanepe veya koltuk, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan minibar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, balkon, küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır. 32-inç LCD televizyon mevcuttur. Maksimum 2 yetişkin 2 çocuk yada 3 kişi konaklama yapabilir.

Havuza Merdivenle Bağlantılı Deniz Man. Oda: 34 m², deniz manzaralı, balkon, merdivenle havuza erişim, küvet, duş ve ayrı tuvalet, 32 inç LCD TV, WIFI. Modern bir tarzda dekore edilmiş 34 m²'lik Deniz Manzaralı Havuz Bağlantılı Misafir Odalarımız, huzurlu bir konaklamaya yönelik hizmetlerin yanı sıra misafirlerimize konfor ve mahremiyet sunmaktadır. Odanın balkonundan havuza merdivenle ulaşımın sağlandığı bu odalarda iki tek kişilik yatak, kanepe veya koltuk, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan mini bar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, balkon, küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır. 

Havuza Direkt Çıkışlı Delüks Oda: 56 m², havuz manzaralı, özel teras, havuza direkt erişim, şezlong, küvet, duş ve ayrı tuvalet, 40 inç LED TV, WIFI. Konuklarımızın tüm beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmış, zemin katta yer alan, zemini parke kaplı 56 m²'lik Havuz Manzaralı Havuza Direkt Çıkışlı Delüks Odalarımızda; iki adet tek kişilik yatak, kanepe veya koltuk, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan mini bar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, teras, küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır.

Göl Evi Havuza Direkt Çıkışlı Oda: 71 m², özel teras, havuza direkt erişim, şezlong, şemsiye, küvet, duş ve ayrı tuvalet, ayrı oturma odası, 40 inç LED TV, WIFI. Konuklarımızın tüm beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmış göl evlerimizin zemin katında yer alan ve havuza direkt erişimi olan 71m²'lik Havuza Direkt Çıkışlı Göl Evlerimizde çift kişilik bir büyük yatak, ayrı oturma odası, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan mini bar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, teras, küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır. 

Göl Evi Havuza Merdivenle Bağlantılı Oda: 71 m², özel teras, merdivenle havuza erişim, şezlong, şemsiye, küvet, duş ve ayrı tuvalet, ayrı oturma odası, 40 inç LED TV, WIFI. Konuklarımızın tüm beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmış göl evlerimizin birinci katında yer alan ve merdivenle havuza erişimi olan 71m²'lik Havuza Merdivenle Bağlantılı Göl Evlerimizde; çift kişilik bir büyük yatak, ayrı oturma odası, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan mini bar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, teras, küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır.

Havuza Merdivenle Bağlantılı Deniz Manzaralı Aile Odası: 67 m², deniz manzaralı, balkon, merdivenle havuza erişim, 2 yatak odası, küvet, duş ve ayrı tuvalet, 40 inç LCD TV, WIFI. Konuklarımızın tüm beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmış, havuza merdivenle erişimi olan 67 m²'lik Deniz Manzaralı Havuz Bağlantılı Aile Odalarımızda; sürgülü bir kapı aracılığıyla birbirinden ayrılan çift kişilik bir büyük yataklı ve iki adet tek kişilik yataklı oda, kanepe veya koltuk, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan mini bar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır. 

Aile Odası Bahçe Manzaralı: 76 m², bahçe manzaralı, 2 yatak odası, küvet, duş ve ayrı tuvalet, 32 inç LCD TV, WIFI. Ailenizle beraber unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için tasarlanmış tüm zemini halı kaplı 76²'lik Bahçe Manzaralı Aile Odalarımız; çift kişilik bir büyük yataklı ve iki adet tek kişilik yataklı oda, kanepe veya koltuk, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan mini bar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, her bir oda da küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır

Havuza Direkt Çıkışlı Delüks Aile Odası: 112 m², özel teras, havuza direkt erişim, şezlong, bahçe mobilyası, 2 yatak odası, küvet, duş ve ayrı tuvalet, 40 inç LED TV, WIFIZemin katındaki odanızdan direkt havuza ulaşmanın kolaylığını sunan 112 m²'lik Havuz Manzaralı Havuza Direkt Çıkışlı Delüks Aile Odalarımız; çift kişilik bir büyük yataklı ve iki adet tek kişilik yataklı oda, kanepe veya koltuk, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan mini bar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, teras, küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır. 

Göl Evi Havuza Direkt Çıkışlı Aile Odası: 142 m², özel teras, havuza direkt erişim, şezlong, şemsiye, küvet, 2 yatak odası, küvet, duş ve ayrı tuvalet, 40 inç LED TV, WIFI. Konuklarımızın tüm beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmış, zemin katta yer alan ve havuza direkt erişimi olan 142m²'lik Havuza Direkt Çıkışlı Göl Evi Aile Odalarımızda; çift kişilik bir büyük yataklı ve iki adet tek kişilik yataklı oda, iki ayrı oturma odası, ütü ve ütü masası, her gün doldurulan mini bar, çay ve kahve yapma imkanı, tartı, yastık menüsü, teras, her bir oda da küvet, duş ve ayrı tuvaleti olan bir banyo bulunmaktadır.

Ultra Herşey Dahil olarak hizmet veren tesiste Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ile gece büfesi ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz. Ana restoranda kahvaltıda alınan taze sıkılmış portakal suyu ücretsiz. Breeze Snack, Vento Bistro, Citrus ve ana restoranda alınan dondurma servisi ücretsiz.

Premium, delüks içecekler, özel yerli ve yabancı şaraplar ücretli. Açık alandaki restoranlarda mevsim koşullarına göre, sezonluk olarak hizmet veriliyor. 

A la carte restoranlar rezervasyonlu ve kuver ücretli olup 19.00-22.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Snack ve Bistro servisler sezonluk olarak tesisin belirlemiş olduğu tarih aralığında hizmet veriyor.  Alize İtalyan A la Carte Restoran, Finesse Hint A la Carte Restoran, Tao A la Carte Restoran,  Vento barbekü (Teppanyaki mutfağında çocuk indirimi bulunmuyor) A la Turca ve Vela Riverside (deniz ürünleri) a la carte restoranlar 1 Mayıs-30 Eylül tarihleri arasında hizmet veriyor. Minibar her gün soft içecekler ve bira ile dolduruluyor. Elysion SPA Vitamin Bar 11.00-19.00 saatleri arasında ücretsiz hizmet veriyor. 
Barlar Sokağı 18.00-23.00 saatleri arasında hizmet veriyor ve konsepte dahil.
Tesisin büfesinde vegan kısım ve glütensiz ekmek bulunuyor. Glütensiz beslenen misafirler için talep etmeleri durumunda ekmek dışında (pankek, krep, pizza, pide, makarna, kek, pasta ) gibi ürünler hazırlanabiliyor. Şeker hastası misafirlerin talebi doğrultusunda diyabetik tatlılar hazırlanabiliyor. Bu taleplerin tamamı ana restoranda, büfe saatleri içerisinde karşılanıyor.

Ücretli Hizmetler : Dalış Okulu , Bisiklet Kiralama , Sanat Okulu , Kano , Parasailing , Deniz Kanosu , Rüzgar Sörfü , Katamaran , Tenis Dersleri , Uçurtma Sörfü , Yüzme Dersleri , Deniz Bisikleti , Teni Kortu aydınlatması , Özel Organizasyonlar , Masaj-Terapi & bakımlar , Nargile , Çamaşırhane kuru temizleme , Kuaför , Plajda pavillon hizmeti , Su sporları , Araç kiralama , Doktor , Alışveriş Merkezi , Güzellik Merkezi , Otel transferleri

Ücretsiz Hizmetler : Canlı Müzik , Disko , Günlük Turnuvalar , Havuz Oyunları , Animasyon , Futbol , Bisiklet Turu Sabah , Mega Santraç , Mini Golf , Plaj Voleybolu , Dart , Su Topu , Masa Tenisi , Basketbol , Fitness , Langırt , Mini Basketbol , Ayak Bilardosu , Tekerlekli Sandalye , Bebek Arabası , Tüm alanlarda WI-FI ,

Facility

 • Parking
 • Lounge
 • Childcare Service
 • Breakfast
 • Business Center
 • Currency Exchange
 • Bar
 • Spa
 • Non Smoking
 • Television
 • Laundry Services
 • Swimming Pool
 • Restaurant
 • Internet
 • Fitness Facility
 • Airport Shuttle
 • Refrigerator
 • Balcony
 • Golf
 • Suite
 • Villas
 • Room service
 • Kitchenette
 • Barbeque
 • Banquet
 • Medical
 • Sauna
 • Safe deposit box
 • Travel Desk
 • Disable Friendly
 • Multilingual
 • Night Club