Hakkımızda

DMAX TOUR ile keşfedecek çok yerimiz; kutlayacak çok başarımız olacak…

Keşifçi ruhumuzu, 92 yıllık bilgi ve deneyimimize kattık, DMAX TOUR çatısı altında turizme yeni bir soluk getirmek üzere yola çıktık.  
Türkiye’nin ilk turizm acentesi olarak 92 yıl önce kurulmuş Türhol’den devraldığımız mirası daha da zenginleştirmek, sektöre yenilikçi bakış açısı ve güçlü sermaye katmak iddiasındayız. Bu misyonla Türkiye’nin en büyük tur operatörlerinden biri olmayı hedefliyoruz.
Maksimum keşif, maksimum seyahat, maksimum güven sloganıyla çıktığımız bu yolda ayrıcalıklı hizmetler ve özel uygulamalarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edindik.
Turizme gönül vermiş, profesyonel, dinamik ve yenilikçi ekibimiz ile yurtiçi kültür turları, mavi yolculuk yat gezileri, yurtdışı paket programları, gemi ve nehir turları, yabancı misafirlerimiz için hazırlanmış kültür turları, otel konaklamaları, uçak rezervasyonları, araç kiralama, vize hizmetleri, kişiye özel butik seyahat programları ve sağlık turizmi alanlarında vereceğimiz hizmetlerde en önemli önceliğimiz; güvenilirlik, yeni deneyimler yaşatmak ve güçlü bağlar inşa etmektir. 
Çünkü DMAX TOUR ile keşfe ve başarıya hazırız…


Saygılarımızla…